VIN dekodētājs Fiat

VIN pirmo reizi tika izmantots 1954. gadā. No 1954. līdz 1981. gadam šiem numuriem netika pieņemts standarts, tāpēc dažādi ražotāji izmantoja dažādus formātus. Tikai 1981. gadā pasaules automobiļu ražotāji no Eiropas un ASV noteica vienu vienoto formu pašreizējam VIN skaitam. Tas prasīja, lai visi pārdotie transportlīdzekļi satur 17 simbolu VIN, kas neietver burtus I (i), O (o) un Q (q). Ja jūs vēlaties iegādāties lietotu automašīnu, jums vajadzētu izmantot VIN dekodētāju Fiat.

VIN numurs satur 3 iedaļas: pirmās 3 rakstzīmes precīzi identificē transportlīdzekļa ražotāju, izmantojot pasaules ražotāja identifikatoru. Otrajā sadaļā ir transportlīdzekļa apraksts, kurā ir rakstzīmes no ceturtās līdz astoņām pozīcijām. Iekļaujiet informāciju par transportlīdzekļa tipu, un tajā var ietilpt izmantota automašīnas platforma, modelis, kā arī ķermeņa stils. Pēdējā sadaļa ar rakstzīmēm no 10. līdz 17. lapai ir transportlīdzekļa identifikācijas sadaļa, un to izmanto, lai identificētu katru transportlīdzekli.

VIN dekoders Fiat ļauj jums pārbaudīt, vai Fiat pašreizējais aprīkojums ir oriģinālie elementi, ko ražotājs uzstādījis transportlīdzeklī. Tam vajadzētu arī pārbaudīt krāsas krāsu un pievērst uzmanību apdarei, logiem, apdarei, apsildāmam priekšējam stiklam vai drošības spilvenu skaitam.
Ja kāds no dekodēšanas elementiem atšķiras no pašreizējās iekārtas. Tas varētu nozīmēt, ka automašīna bija crashed. Attiecas uz visiem Fiat modeļiem, piemēram, Seicento, Uno, Cinquecento, Bravo, Brava, Dino, Palio, Panda, Ritmo, Stilo, Tipo neatkarīgi no drošības.

VIN Jūsu Fiat numurs atrodams šeit.
Atcerieties, ka pirms pirkuma pārbaudiet transportlīdzekļa vēsturi. Jūs to izdarāt, ierakstot VIN numuru Fiat zemāk: